سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران در کمان رایانه

وب سایت کمان رایانه ضمن احترام به حریم خصوصی کاربران، برای خرید، ثبت نظر، اطلاع رسانی یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. این اطلاعات بسته به امکانات یا خدماتی استفاده میکنید ممکن است شامل آدرس ایمیل، نام و نام خانودگی، شماره تلفن و آدرس یا اطلاعات بیشتری باشد. آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که در پروفایل خود ثبت می‌کنید، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید شما شناخته میشوند و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق با شما صورت می‌گیرد.

برخی اطلاعاتی که مرورگر شما برای وب سایت ارسال میکند، مثل نوع مرورگر، نسخه مرورگر، صفحاتی که بازدید میکنید و زمانی که از وب سایت بازدید میکنید در سیستم کمان رایانه ثبت میشوند تا در صورت لزوم برای بهینه سازی سایت از آنها استفاده شود. کمان رایانه از سرویس های جانبی مثل Google Analytics که این اطلاعات را تحلیل میکنند استفاده میکند.

کمان رایانه برای حفظ امنیت برقراری ارتباط با مرورگر شما از درگاه امن SSL استفاده میکند. اطلاعات شخصی که در وب سایت کمان رایانه وارد میکنید فقط برای برقراری تماس شرکت کمان رایانه با شما استفاده خواهد شد و کمان رایانه این اطلاعات را با هیچ سازمان، شخص یا اشخاص دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت.

کمان رایانه ممکن است مطالب ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، کمان رایانه می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. کمان رایانه هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

همیشه میتوانید از طریق تلفن های تماس، فکس و یا پست الکترونیک با ما در تماس باشید :

فروشگاه : ۸۸۶۷۰۳۱۹ – ۸۸۷۸۸۰۹۶ – ۸۸۸۷۰۷۷۵
دفتر مرکزی : ۸۸۱۹۳۴۵۷ – ۸۸۱۹۳۴۵۸ – ۸۸۱۹۳۴۵۹
فکس : ۸۸۷۸۵۱۳۰
پست الکترونیک : sales@kamancomputer.com

آدرس فروشگاه مرکزی تهران :

تهران , خیابان ولیعصر , ابتدای بولوار میرداماد , مجتمع کامپیوتری پایتخت برج B طبقه دوم واحد ۲۵۳