دستیار صوتی

کنترل با صدا

کارها، لیست خرید و لوازم هوشمندتان را با صدا کنترل کنید

هر روز باهوش تر!

با سرویس کلود دستیار شما هر روز هوشمند تر میشود

هیچ موزیکی را از دست ندهید

دسترسی به رادیوها و سرویس های موسیقی اینترنتی فقط با صدای شما

اکو و محصولات مجهز به دستیار صوتی الکسا

آمازون اکو و سایر محصولات مجهز به دستیار صوتی الکسا دسترسی سریع به دستیار صوتی آمازون الکسا برای پخش موزیک، کنترل خانه هوشمند، دریافت اطلاعات، اخبار، وضعیت هوا و ... را فقط با استفاده از صدا را فراهم میکنند.

آمازون اکو دات نسل دوم و دستیار صوتی آمازون الکسا

آمازون اکو دات جدید

الکسا را به همه اتاق های خانه اضافه کنید. اکو دات امکان اتصال به سیستم های صوتی از طریق اتصال 3.5 میلیمتری و بلوتوث را دارد

آمازون اکو و دستیار صوتی Amazon Alexa

آمازون اکو

دستیار صوتی همیشه به گوش با اسپیکر 360 درجه داخلی مناسب هر فضایی

لوازم جانبی دستگاه الکسا

لوازم جانبی اکو

با کیف، شارژر و سایر لوازم جانبی محصولات اکو را با صلیقه خودتان شخضی سازی و محافظت کنید

دستگاه های بیشتر با دستیار صوتی الکسا

دستگاه های مجهز به دستیار صوتی آمازون الکسا روز به روز در حال افزایش هستند. و با مهارت های جدیدی که هر روز به آن اضافه میشود میتوانید برای انجام کارهای بیشتری از الکسا استفاده کنید.

آمازون تپ دستیار صوتی آمازون الکسا

آمازون تپ

اسپیکری با صدای غنی و شفاف با امکان اتصال بلوتوث و وای فای. فقط کلید میکروفن را بفشارید و بخواهید.

فایر TV

با کنترل میکروفن دار ارائه شده، برنامه مورد نظرتان را انتخاب کنید. موزیک پخش کنید، زمان پخش برنامه ها را چک کنید، وضعت هوا، لیست خرید و کارهایتان را بررسی کنید، فقط کافیست از الکسا بخواهید.

تبلت های آمازون مجهز به دستیار صوتی آمازون الکسا

تبلت های آمازون فایر

سرگرمیتان شامل پخش موزیک، بازی، کتابهای صوتی و ... را با صدا کنترل کنید. فقط کلید خانه را بفشارید و از الکسا بخواهید.

دستگاه های مجهز به دستیار صوتی آمازون الکسا

سایر لوازم سازگار با دستیار صوتی الکسا

از ساعت های هوشمند و پیام رسان گرفته تا اسپیکرهای پیشرفته و لوازم دیگر، الکسا در دستگاه های متفاوت و روز افزونی از برندهای مختلف در دسترس است.

خانه هوشمند سازگار با آمازون الکسا

تجهیزات خانه هوشمند سازگار با الکسا

تجهیزات خانه هوشمند از برندهایی مثل فیلیپس هیو، سامسونگ اسمارت تینگز، اکوبی، گوگل نست و ...با الکسا سازگارند و میتوانید با آن لامپ ها، سوئیچ ها، ترموستات و سایر لوازم را کنترل کنید.

مقایسه آمازون اکو، آمازون تپ و اکو دات

دستیار صوتی امازون الکسا در آمازون اکو دات جدید آمازون اکو دات جدیدآمازون اکو و دستیار صوتی آمازون الکسا آمازون اکواسپیکر قابل حمل آمازون تپ با دستیار صوتی آمازون الکساآمازون تپ
قیمت366 هزار تومان1295هزار تومان895 هزار تومان
مناسب برایهر اتاقیمرکز خانه شماحمل و جابجایی
کنترل صوتیکنترل بدون نیاز به دست با تکنولوژی Far-Field - فقط بخواهیدکنترل بدون نیاز به دست با تکنولوژی Far-Field - فقط بخواهیدپس از فشردن دکمه میکروفن صحبت کنید - فقط کلید را بفشارید و بخواهید
صدااسپیکر داخلی و قابلیت اتصال به اسپیکر و هدفن های دیگر از طریق اتصال بلوتوث و سیم 3.5 میلیمتریصدای شفاف و رسای 360 درجه مناسب هر اتاقی، ووفر 2.5 اینچ و توییتر 2 اینچی برای صدای واضح و شفاف در همه فرکانس هاصدای بی ظیر Dolby با خروجی 360 درجه همه جهته، دو درایور صدای 1.5 اینچ و 2 تولید کننده بیس برای صدای بم واضح تر
موزیک وای فایAmazon Music, Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadioAmazon Music, Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadioAmazon Music, Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadio
اتصال بلوتوث و وای فایاتصال بلوتوث و وای فای دو بانده با پشتیبانی از شبکه های 2.4 و 5 گیگاهرتزاتصال بلوتوث و وای فای دو بانده با پشتیبانی از شبکه های 2.4 و 5 گیگاهرتزبلوتوث و قابلیت اتصال به شبکه های هات اسپات موبایل، وای فای تک باند با پشتیبانی از شبکه های 2.4 گیگاهرتز
وزن163 گرم1064 گرم470 گرم (دستگاه) و 109 گرم (پایه شارژ)
اندازه32 در 84 در 84 میلیمتر235 در 84 در 84 میلیمتر15 در 66 در 66 میلیمتر
منبع تغذیهآداپتور برق، همیشه روشن. آداپتور و سیم اتصال USB با دستگاه ارائه شده استآداپتور برق، همیشه روشن. آداپتور برق با سیم 1.8 متری همراه با دستگاه ارائه شده است.تا 9 ساعت پخش با باتری، با پایه شارژ، کابل micro USB و آداپتور
دستیار صوتی آمازون الکسا Amazon Alexa Voice Assistant
دستیار صوتی آمازون الکسا
باهوش ترین دستیار صوتی با لهجه ایرانی و فارسی

استفاده از ااکسا به سادگی پرسیدن یک سوال است. فقط کافیست از الکسا بخواهید برایتان موزیک پخش کند، اخبار را بخواند، خانه هوشمندتان را کنترل کند، جوک بگوید و امکانات بیشمار دیگر، الکسا بی درنگ به شما پاسخ میدهد. چه در خانه باشید یا در گشت و گذار، الکسا با قرار دادن امکان کنترل دنیای اطافتان با صدا در اختیار شما زندگی را ساده تر و لذت بخش تر میکند.

الکسا در کلود زندگی میکند و به همین دلیل همیشه در حال یادگیری است و به روز رسانی ها به صورت خودکار انجام میشوند. هر چه بیشتر از الکسا استفاده کنید بیشتر به روش صحبت کردن شما، کلماتی که استفاده میکنید و صلایق شخصی شما آشنا میشود. دستیار صوتی اکسا با آمازون اکو و سایر دستگاه های مجهز به دستیار صوتی آمازون الکسا قابل استفاده است.

فروش دستیار صوتی آمازون اکو الکسا خانه هوشمند
خرید دستیار صوتی آمازون اکو الکسا خانه هوشمند
قیمت دستیار صوتی آمازون اکو الکسا

موزیکتان را با صدا کنترل کنید

الکسا کنترل صوتی موزیک را با سرویس Amazon Music انجام میدهد - فقط خواننده یا موزیک مورد علاقه تان را بخواهید یا ژانر یا سبک خاصی را درخواست کنید. همچنین میتوانید آهنگ مشخصی را با شعر آن جستجو کنید یا از الکسا بخواهید موزیکی برای شما انتخاب کند. با سرویس Amazon Music Unlimited میتوانید به هر موزیکی گوش کنید.

الکسا خدمات کنترل صوتی را برای سرویس های Pandora, iHeartRadio, Spotify و TuneIn نیز فراهم میکند.

الکسا دستیار صوتی هوشمندتر از کورتانا ، سیری و گوگل
کنترل موزیک با صدا دستیار صوتی آمازون الکسا هوشمندتر از سیری و کورتانا
بهترین دستیار صوتی آمازون الکسا
دستیار هوشمند آمازون الکسا، اپل سیری ، مایکروسافت کورتانا ، گوگل Assistant

الکسا مهارت دارد

مهارت های الکسا امکانات بیشتری مثل بازی، آموزش زبان جدید، بررسی وضعیت سلامتیتان با فیت بیت و امکانات دیگر را فراهم میکنند، برای پیدا کردن مهارت های جدید کافیست به نرم افزار الکسا مراجعه کنید.

مدام مهارت های جدیدی به الکسا اضافه میشود. میتوانید به نقد و بررسی کاربران دیگر مراجعه کنید تا ببینید سایرین به چه میزان از استفاده آنها لذت برده اند.

دستیارصوتی Amazon Alexa
خانه هوشمند آمازون الکسا با اکو
خانه هوشمند با دستیار صوتی آمازون الکسا اکو اپل سیری گوگل

خانه هوشمندتان را با صدا کنترل کنید

کنترل صوتی خانه هوشمند با دستیار صوتی آمازون الکسا

قبل از اینکه صبح از تختتان بیرون بیایید از الکسا بخواهید لامپ را روشن کند، فن را خاموش کند یا وقتی که روی صندلی محبوبتان کتاب میخوانید دما را تنظیم کند، یا از روی کاناپه راحتتان از او نور را برای دیدن فیلم کم کند - همه اینها فقط با صدای شما کنترل میشود.

الکسا با لوازم خانه هوشمند از جمله لامپ، سوئیچ، ترموستات و ... از برندهای WeMo, Philips Hue, Samsung SmartThings, Insteon, Ecobee و Wink کار میکند.

خانه هوشمند آمازون الکسا سازگار با سیستم سامسونگ فیلپس و بلکین ویمو
خانه هوشمند آمازون الکسا دستیار صوتی
برندهای خانه هوشمند سازگار با دستیار صوتی آمازون الکسا اکو

با دستیار هوشمند صوتی آمازون اکو هیچ سوالی بی جواب نمیمونه !

آمازون اکو که میتونید با اسم الکسا صداش کنید، با ۷ میکروفن جهت دار داخلی مجهز به تکنولوژی Far-Field صدای شما رو از هر کجای اتاق که هستید میشنوه. اکو میتونه کتابهاتون رو براتون بخونه (و با کتابخوانتون هم Sync میشه و میدونه کدوم کتاب رو تا کجا خوندین یا گوش کردین)، به سوال هاتون جواب میده، کلمات رو براتون ترجمه میکنه، لوازم هوشمند توی خونه رو کنترل میکنه و حتی با شما بازی میکنه ! برای آشنایی با برخی امکانات آمازون اکو این ویدئو رو ببینید.

درباره آمازون اکو بیشتر بدانید

  • آپارات کمان رایانه
  • گوگل پلاس کمان رایانه
  • فیسبوک کمان رایانه
  • تلگرام کمان رایانه
  • اینستاگرام کمان رایانه
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت کمان رایانه میرداماد میباشد. © 2015-2017