آمازون و معرفی دوربین امنیتی

شرکت آمازون اگرچه یک فروشگاه اینترنتی بزرگ جهانی محسوب شده. اما چند سالی است که دستگاه های هوشمندی را در بازار عرضه می دارد. حال به تازگی کمپانی آمازون تصمیم گرفت. از دوربین امنیتی هوشمند جدیدی به نام  Amazon Cloud Cam رونمایی به عمل آورد. دوربینی که با دستیار هوشمند الکسا ادغام شده و به پشتیبانی از این دستیار هوشمند آمازون می پردازد.  Amazon Cloud Cam قادر است ویدئو FHD یا ۱۰۸۰ پیکسلی ضبط کند. و با دید درشب ضبط صدا دو طرفه ای دارد.

خرید جدید ترین دوربین امنیتی آمازون,محصولات شرکت آمازون , دوربین هوشمند الکسا

به کمک این دوربین امنیتی می توان از کودک خود هنگامی که در اتاق خواب خود بوده محافظت کاملی داشته باشید. آمازون درباره Cloud Cam می گوید. این دوربین از تمامی ویژگی های یک دوربین امنیتی برخوردار بوده. که به کمک آن می توانید نظارتی روی خانه خود داشته باشید. دوربین موردبحث کیفیت ۱۰۸۰ پیکسلی را هنگام ضبط ویدئو رقم می زند. که در میان دوربین های امنیتی خانگی کم نظیر است. از آنجایی که این دوربین داده های ضبط شده خود را می تواند به فضای ابری منتقل کند. شرکت آمازون نیز تصمیم گرفت نام Cloud Cam را برای آن انتخاب کند. با قیمت ۱۱۹ دلاری Cloud Cam آمازون یک دوربین امنیتی کامل و کارآمد بوده که شباهتی به محصول نست نیز دارد.

دوربین امنیتی آمازون با قابلیت دید در شب و کیفیت 1080

این دستگاه در ارتباط با محصولاتی چون Echo Show, Echo Spot, Fire TV.  و تبلت های Fire محتوا ویدئویی را نشان داده و روی دستگاه ها ضبط کند. بنابراین اگر از اسپیکر هوشمند اکویی در کنار این دوربین برخوردار باشید. قطعا از یک خانه هوشمندی برخوردار خواهید بود که ایمن نیز است.

آمازون این دوربین را با قیمت واحد ۱۱۹ دلاری عرضه می دارد. اما بسته های چندتایی با تخفیف قرار داده که در آن قیمت بسته دو دوربین ۱۹۹ وقیمت بسته سه دوربین ۲۸۹ دلار است. جهت کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت آمازون مراجعه کنید.

منبع :