کیندل اوسیس ضد آب ,جدیدترین کیندل آمازون

کیندل اوسیس ، باریک ترین کتاب خوان دنیا، هم اکنون ضد آب و با صفحه نمایش هفت اینچی!

شرکت آمازون پس از سال ها عرضه کتاب خوان الکترونیکی سری کیندل، در نهایت مدلی را معرفی کرد که از قابلیت ضدآب بهره می‌برد. این مدل همان کیندل اوسیس بوده اما شرکت آمازون از قابلیت ضدآبی در آن بهره گرفته تا کاربر حتی در زیر باران نیز بتواند تجربه مطالعه داشته باشد. هچنین اوسیس جدید به صفحه نمایش ۷ اینچی با تراکم ۳۰۰ppi مجهز بوده و با استفاده از تکنولوژی نمایشگر E-Ink همانند یک کاغذ بدون بازتاب نور است، حتی در نور مستقیم آفتاب.

کیندل اوسیس جدید مجهز به کتابخانه آدیبل (کتابخانه صوتی آمازون ) شده است ، تا در اوقاتی که نمی توانید بر روی صفحه نمایش تمرکز کنید نیز از کتاب های صوتی خود لذت ببرید.
آمازون کیندل اوسیس با استاندارد IPX8 در برابر آب و گرد و غبار کاملا محفوظ بوده و افراد را قادر می سازد تا در شرایط بارانی به بزرگترین کتابخانه الکترونیکی جهان دسترسی پیدا کنند. اوسیس ضدآب وزن کمی داشته و ضخامت آن باریک شده تا ارگونومی بهتری دردست پیدا کند. از ویژگی های دیگر محصول باید قابلیت وای فای، بلوتوث، اتصال به تلفن هوشمند و برخی دیگر اشاره داشت.
لازم به ذکر است ، آمازون مدل جدید کیندل خود را در دو ظرفیت ۸ و ۳۲ گیگابایتی برای ذخیره هرچه بیشتر کتابها و مجله ها و … ساخته است، تا دیگر نگران کم آمدن فضای ذخیره سازی یا جا ماندن مقداری از کتابخانه شخصی خود در کامپیوتر یا تلفن همراهتان نباشید.
کیندل اوسیس جدید دیگر نیاز به کابل برای انتقال اطلاعات و کتاب ها را رفع کرده تا بتوانید در هر شرایطی کتاب های خود را از دستگاه های مختلف به داخل کیندل خود منتقل کنید.

آمازون کتاب خوان جدید را ۳۱ اکتبر با قیمت ۲۴۹ دلار برای مدل ۸ گیگابایت بدون کاور عرضه می کند.

منبع : Amazon.com